Kurumsal

Firmamızın ana faaliyet konusu; dolu malzemeden talaşlı imalat metoduyla kama ve benzeri makine parçaları üretmektir. Ayrıca, talaşlı imalat, kaynaklı imalat, montaj, Ar-Ge ve Kalite Kontrol departmanlarımızla faaliyet göstermekteyiz..

UMUT KAMA

Kendi bünyemizde kurduğumuz Ar-Ge bölümüyle ve profesyonel bir kadroyla, günümüz teknolojisini yakından takip ederek, otomotiv, plastik, demir çelik, ambalaj, gıda, çimento, inşaat ve seramik sektörlerine yönelik kalıp, aparat, fikstür, makina yedek parça, özel makinalar ve ağır sanayiye yönelik makine imalatı yapmaktayız.

 

Artan talepleri karşılamak için 24 saat kesintisiz çalışma ve sorunsuz parça üretimi ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

ÖZEL CNC ve TAKIM TEZGAHLARI

Firmamıza vereceğiniz teknik resim ve çizimler doğrultusunda makina ve makina yedek parça imalatı, pig döküm sifera döküm ve alüminyum vb. malzemelerin işlemesini gerçekleştirmektedir.

Gereksinimlerinizi en iyi şekilde karşılayacağına inandığımız teklifimize ilişkin sorularınızı yanıtlamaktan ve kurumunuza hizmet vermekten memnuniyet duyacağımızı bildirir, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

UMUT KAMA

Makina imalat sektöründe çetin rekabet koşulları ve bilinç düzeyi artmış müşterilerin değişen istek ve beklentileri; gerek ürünlerin ve gerekse sunulan hizmetlerin sürekli geliştirilmesini, iyileştirilmesini zorunlu kıldığını biliyoruz.

Sektördeki talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte; dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımla yaklaşımla daima müşteri memnuniyeti sağlamaya çalışmaktayız.

Bir aile şirketi… Zamanında ve garantili teslim.

MİSYONUMUZ

Öncelikli olarak kalite standartlarına uygun malzemeleri  her daim müşteri istek ve arzularını göz önünde bulundurarak stoklu üretim devamlılığı sağlamak.

VİZYONUMUZ

Sektörün ihtiyaç duyduğu  bütün güncel  değişim ve gelişimleri işletmemizde aktif olarak uygulamaya devam etmektir.

BELGELERİMİZ

Kama Dünyasında Kaliteli ve Güvenilir Hizmet İçin